Červený Újezd – SK Slaný  1:3 (0:1)

Branky: 32. Hrůnek, 56. Jaroš (P), 63. Racek

Sestava: Průcha – Džindžichašvili (46. Lain), Hora, Novák, Kotěra, – Jaroš, Lain, Racek, Kročil (83. Baruzzi) – Danda , Hrůnek

Začátek utkání nás nezastihl v pohodě, spíše se bráníme, soupeř je na míči, ale své příležitosti neproměňuje, náš tým hru vyrovnává a po rychle zahraném protiútoku dáváme branku. Těsně před poločasem náš brankař chytá pokutový kop. Druhý poločas jsme již lepší a vyjadřujeme to i  vstřelenými góly. Domácí upravují skóre až těsně před koncem utkání.

 

SK Slaný – Povltavská FA 7:0 (4:0)

Branky: 5. a 67. L. Danda, 7. Jaroš, 20. a 55. Hrůnek, 28. Kročil (P), 72. Novák

Sestava: Průcha – Džindžichašvili (46. Lain), Hora, Novák, Kotěra, – Jaroš, Doležal (67. Vaktor), Racek, Kročil  – Danda (75. Drbal), Hrůnek (61. Žaba )

Soupeř nastoupil s mladým týmem, my naopak až na tři zraněné hráče  poprvé na jaře takřka kompletní…. Od prvních minut jsme měli utkání plně pod kontrolou a tomu odpovídá i konečný výsledek zápasu.

 

SK Slaný – Velim 0:2 (0:0)

 

Sestava: Průcha – Džindžichašvili, Hora, Novák, Kotěra, – Jaroš, Lain, L. Danda, Kročil (75. Vaktor) – Žaba, Hrůnek (45. Racek)

Pozorně bráníme, soupeř je více na míči, má jednu vyloženou šanci, my máme dvě, ale vše bez využití, takže do kabin jdeme za bezbrankového stavu. Druhá půle, soupeř přidává na fotbalovosti, my už se tak neprosazujeme.  A tak pěkná střela ze střední vzdálenosti zapadne do naší brány a po pár minutách si náš brankář nesebere ze vzduchu lehký míč a  náš překvapený obránce si dává vlastní gól. Soupeř si pak výsledek již pohlídal.

 

Kunice - SK Slaný 2:1 (0:1)

Branka: 38. Racek

Sestava: Průcha – Kotěra, Hora, Novák, Lain – Jaroš, Doležal (90. Banga), Racek,  Vaktor (81. Drbal) – Kročil (56. Marek), Hrůnek (89. Drbal)

První půle byla ve znamení mírné převahy domácího celku, naši pozorné obrany a hezky sehrané standartky z níž jdeme do vedení. Druhá půle byla spíše vyrovnaná, my jsme neproměnili dvě jasné šance, nepovedl se nám odkop od brány a soupeř, hezkou střelou z dálky vyrovnává, následuje překvapivá hlavička Marka, která končí bohužel na tyči… No a ve třetí minutě nastavení hloupě faulujeme před naši šestnáctkou, soupeř zahrává trestný kop, náš brankař neudrží míč a nikým neatakovaný domácí hráč skóruje….a je konec. 

 

 

SK Slaný – ČL Union Beroun 3:1 (1:0)

Branky: 7. L. Danda, 58. a 82. Hrůnek

Sestava: Průcha – Kotěra, Hora, Novák, Pískač (45. Džindžichašvili) – Jaroš, Doležal, Racek, Kročil (83. Vaktor) – L. Danda, Hrůnek (89. Drbal)

 Do utkání jsme vstoupili aktivně a brzy se ujali vedení, další naše velké příležitosti do poločasu však zůstali nevyužity. Druhý poločas jsme zvládli, přidali branku, pak opět neubránili roh, ale na závěr přidali pojišťovací gól a po zásluze si připsali tři body.

 

SK Kosmonosy – SK Slaný 7:0 (2:0)

Sestava: Hora – Kotěra (22. Šlaichrt), Čerpl, Novák, Baruzzi – Drbal, Jaroš, Lain, Banga (62. Říčka) – Marek, Peštál

Sestava kdy bylo jen šest hráčů st. dorostu dávala tušit průběh zápasu s celkem z čela tabulky. První poločas jsme se ještě drželi, pak se již projevila síla a kvalita soupeře v plné míře. Velký dík našim mladším dorostencům, za jejich přístup a odolnost, kdy museli sehrát dvě mistrovská utkání po sobě.

 

Pšovka Mělník - SK Slaný 3:1 (0:0)

Branka: 60. Hrůnek

Sestava: Hora – Džinžichašvili, Doležal, Novák, Pískač – Kotěra (69. Vaktor), Lain, Racek (80. Banga) , Jaroš – Kročil (75. Drbal), Hrůnek

První poločas spíše vyrovnaná hra, náš tým pozorně brání a čeká na svoji příležitost z brejku, ta přichází v druhé půli a vedeme. Soupeř přidává na důrazu i kvalitě své hry a po opakovaném rohu natřikrát dopravuje míč do naši sítě. Poté přichází již tradiční naivní chyba v bránění 1:1 a už prohráváme….na zvrat bohužel nemáme jak herně tak psychicky….. a tak těsně před koncem dostáváme ještě třetí gól. Dobře rozehrané utkání jsme si prohráli sami, neudržením koncentrace na hru a zbytečnými chybami.

 

SK Slaný – FK Bohemia Poděbrady  1:7  (0:5)

Branka: vlastní….

Sestava: Průcha – Džinžichašvili, Hora (83. Čerpl), Novák, Vaktor – Hurt (46. Banga), Racek , Jaroš, Kročil - Drbal, Hrůnek (80.Marek)

Opět nám utekl úvod utkání a pak jsme neproměnili šanci, soupeř šel do deseti a začal nás přehrávat…., góly v naší síti se kupily po neskutečných chybách a vlivem nedůrazu v bránění. S takou úrovní hry nemáme v KP šanci uspět.

 

Sokol Hostouň - SK Slaný  5:1 (2:0)

Branka: 67. Racek

Sestava: Průcha – Džinžichašvili, Hora,  Novák, Vaktor – Drbal,  Racek , Jaroš, Kročil – Žaba (74. Baruzzi), Hrůnek (74. Hurt)

Značně improvizovaná sestava na UMT v Rynholci nezačala úplně špatně, vcelku v pohodě jsme se bránili a čekali na možnost rychle zaútočit, ta přišla, ale bohužel v jasné šanci jsme střelecky selhali a soupeř z následného brejku skóruje…, pak si dáváme nešťastný vlastní gól a jdeme do šatny. Chceme se o výsledek ještě poprat, ale zase nás sráží triviální chyba v obraně, kterou zaplatíme třetím gólem v síti a hlavy jdou dolu, přichází nucené střídaní… a  navíc prostě nemáme…

 

SK Slaný – Tatran Rakovník  1:5  (0:3)

Branky: 71. P. Danda (P)

Sestava: Hora – Džinžichašvili, P. Danda (73. Baruzzi), Novák, Piskač (65. Drbal) – Kotěra (46. Vaktor), Racek (85. Hurt), Jaroš, Kročil,- L. Danda (31. Žaba), Hrůnek,

Soupeř hrál dospělý fotbal, my ne. Hlavně v obrané fázi jsme si počínali nedůrazně a značně naivně. A když se k tomu přidala zranění našich hráčů bylo o výsledku utkání rozhodnuto.

 

FC Velim – SK Slaný 4:2  (3:1)

Branky: 15. Hrůnek, 85. L. Danda

Sestava: Půcha – Džinžichašvili, Novák, Kročil, Piskač – Kotěra (85. Baruzzi), Racek, L. Danda, Jaroš – Hrůnek, Žaba

Na velmi pěkně připraveném trávníku a za vytrvalého deště jsme zahájili jarní část soutěže bohužel porážkou. Do utkání jsme vstoupili pasivně a soupeř nás za to potrestal v 8. minutě brankou, to nás trošku probralo a podařilo se nám vyrovnat, ale za minutu už  zase prohráváme a do poločasu dostáváme po nedůrazu v obraně třetí gól. Druhá půle byla vyrovnaná, ale na obrat v zápase jsme dnes neměli.

 

FK Králův Dvůr – SK Slaný 1:0  (1:0)

Sestava: Hora – Piskač, Doležal , P. Danda, Kotěra – Racek, Lain, L. Danda, Džinžichašvili – Kročil, Žaba (sestava bez střídání…)

Na zmrzlém pažitu, jsme nebyli horším týmem, ale nekvalitním řešením finální fáze a neproměněnou penaltou přenechali všechny body domácím. První půle byla vcelku vyrovnaná, hrálo se ve svižném tempu, šance měli spíše domácí i když i my jsme mohli při větší rozhodnosti rozehřát golmana hostí. Jediný gól utkání padl po šťastné trefě, když míč doputoval nepředvídatelnou trajektorií k neobsazenému hráči, který s jistotou nabídnuté šance využil. Druhá půle byla  hlavně v naší režii, měli jsme alespoň čtyři jasné gólové šance, krásná střela z 25 metrů přistála na břevně, střela z pokutového kopu šla půl metru nad… a na závěr nám již prázdná branka byla malá.

 

SK Slaný – FK Polaban Nymburk 1:0  (0:0)

Branka: 81. Žaba

Sestava: Průcha – Piskač (87. Baruzzi), Doležal , P. Danda, Kotěra – Racek (89. Drbal), Lain, L. Danda, Džinžichašvili – Kročil, Žaba

Tři body jsou pro nás v souboji s kvalitním soupeřem odměna za velmi dobrý týmový výkon. Utkání jsme tentokrát začali soustředěnou hrou hlavně v obranné fázi, dařilo se nám napadat rozehrávku a získávat ve středu pole míče. Soupeř však potvrzoval své postavení v tabulce a i přes naši snahu se dostal do několika šancí, ale náš brankař skvěle zakročil proti gólové střela a měl dnes i velmi dobře postavené tyče i břevno . My si také vytvořili několik zajímavých příležitostí, ale bohužel bez kvalitního zakončení a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Druhou půli jsme udrželi a možná ještě zlepšili úroveň naší hry a tak si soupeř až na jeden sólový unik, který jsme stihli rychlým návratem a precizním obraným zákrokem eliminovat, nevytvořil žádnou brankovou příležitost. Nám se podařila akce kdy si na krásnou kolmici naběhl  Patrik Žaba, který si dnes do třetice s nabídnou příležitostí poradil a jeho střela skončila v síti.  

 

FK Říčany - SK Slaný  5:1  (4:0)

Branka: 75. P. Danda

Sestava: Průcha - Piskač, Doležal , P. Danda, Hora – Džindžichašvili, Racek ,Lain, Kotěra–  Žaba ( 22.Marek, 69. Banga), Chochola (61. Hurt)

Do utkání jsme vstoupili velmi smolně, už v druhé minutě se míč v pokutovém území odráží od nohy našeho hráče do jeho ruky a rozhodčí…. až po řevu od domácí lavičky nařizuje penaltu, kterou domácí se štěstím proměňují, náš brankař neudrží již chycený míč v rukou. Soupeř se uklidnil, my přestali pořádně běhat a navíc ještě začali kupit individuální chyby z niž pramenili další góly. Druhá půle byla vyrovnaná, ale spíše tím, že domácí polevili a nechali nás chvílemi si i zahrát fotbal. Celkově špatný výkon našeho týmu. Na omluvu snad jen to, že jsme nastoupili značně oslabeni vlivem nemocí a zranění a další zranění jsme si přivodili v průběhu hry, která byla velmi necitlivě řízena rozhodčím a toho domácí tým využil mnohem lépe než my a zvítězil naprosto zaslouženě.

 

SK Slaný – FK Lety 5:1  (4:0)

Branky: 35., 40. a 44. L.Danda, 56. P. Danda, 17. Žaba

Sestava: Hora - Piskač, Doležal , P. Danda, Džindžichašvili – Racek (49. Drbal), Lain, L. Danda,   Kročil – Hrůnek ( 45. Kotěra), Žaba

V první půli jsme hráli dobře, vytvořili si řadu šancí a konto soupeře zatížili čtyřmi góly. Druhý poločas se nám už tak nedařilo, ale ve velmi chladném počasí a za vytrvalého deště jsme si výsledek pohlídali.   

 

FC Mělník – SK Slaný 5:0  (2:0)

Sestava: Hora - Baruzzi, Doležal (78. Hurt), P. Danda, Džindžichašvili – Kotěra, L. Danda,  Racek (67. Banga), Drbal (46. Marek) – Hrůnek (86. Chochola), Kročil

 

Výsledek odpovídá průběhu zápasu, byli jsme horším týmem a soupeř nás přehrál.

 

SK Slaný – TJ Sokol Červený Újezd 1:5  (0:4)

Sestava: Průcha – Piskač (85. Banga), Novák (67. Ostafikuch), P. Danda, Hora  – Kotěra, Lain, Racek, Džindžichašvili (82. Drbal) -  Kročil, L. Danda

Branka: 63. Racek

 

Na úvod zápasu další naše zbytečná chyba a gól v síti… .  Náš tým s hlavami dole a poločasový výsledek byl na světě. V druhé půli jsme měli světlou desetiminutovku, kde jsme si byli schopni i přihrát a odměnou nám byla branka v síti soupeře. Bohužel to bylo od nás vše. Po té zase velké nic ohledně naší předváděné hry…. Celkově špatný výkon a naprosto zasloužená porážka.

 

Povltavská FA – SK Slaný 3:7  (1:5)

Sestava: Hora - Baruzzi, Novák, P. Danda, Piskač  – Kotěra, Lain,  Racek (89. Banga), Džindžichašvili – L. Danda, Kročil

Branky: 4., 37., 49. L. Danda, 29., 43., 67., Kročil, 40. Racek

 Až na úvodních pět minut druhého poločasu jsme měli zápas pod kontrolou a zaslouženě si z Hvozdnice odvezli tři body. Naši hráči odehráli kvalitní utkání a dařilo se zejména útočníkům, 2x hattrick.

 

SK Slaný – TJ Kunice 5:3  (2:1)

Sestava: Průcha - Piskač, Baruzzi, P. Danda, Hora  – Kotěra, Lain, Doležal, Chochola (45. Marek) -  Kročil, L. Danda

Branky: 4., 26, 47. L. Danda, 53. Marek, 90. Kročil

Utkání jsme zahájili chybou a míčem v naší síti… naštěstí po pár minutách bylo vyrovnáno po přímočar individuální akci Lukáše Dandy, který si otevřel střelecký účet a když na úvod druhé půle mohl oslavovat hattrick,  nenapadlo by nás, že o vítězství budeme bojovat až do poslední minuty, zvláště když jsme vzápětí zvýšili na 4:1. Jenže pak jsme soupeři dopřáli více prostoru ve středu hřiště a on nabídnuté šance využil... a dotáhl se na rozdíl jediné branky. Výsledek utkání jsme si pojistili v samém závěru, když jsme skórovali ze dorážkou po rohovém kopu.  

 

Český Lev Beroun – SK Slaný 2:2  (0:1)

Sestava: Průcha - Džindžichašvili, Novák, P. Danda, Piskač  – Kotěra (65. Lain),  L. Danda , Doležal , Racek -  Kročil, Hrůnek (45. Marek)

Branky: 30. Racek, 67. L. Danda

 

Na těžkém terénu za občasných deštivých přeháněk jsme v samém závěru ztratili dva body…

Utkání začalo řadou nepřesností na obou stranách. Nám se však podařilo vstřelit pěknou střelou ze střední vzdálenosti první branku zápasu.  V druhém poločase pak soupeř vyrovnal i s přispěním terénu, když naši obránci podklouzli a nestihli ubránit střelu z otočky. Na to jsme odpověděli zvýšenou aktivitou, která byla po zásluze odměněna naší druhou brankou. Bohužel se nám nepodařilo vedení uhájit, těsně před koncem jsme nedokázali odkopnout míč a tak se body dělili…

 

Tatran Rakovník – SK Slaný 6:4  (3:0)

Sestava: Hora - Džindžichašvili, Novák, P. Danda, Piskač (80. Chochola) – Kotěra (63. Lain),  L. Danda , Doležal (86. Hurt), Racek -  Kročil, Hrůnek

Branky: 52. Kotěra, 70. Kročil, 83. a 89. Hrůnek

 

První poločas jsme nezvládli, individuální chyby a nepřesnost na našich kopačkách rovná se  poločasové skoré. Ve druhé půli jsme se zlepšili a soupeře přehrávali, bohužel jsme nezvládli ubránit brejkové situace  a další velmi lacině obdržené branky zatížily naše konto. A tak ani čtyři vstřelené góly nám k bodům nepomohly…

 

 

SK Slaný – SK Kosmonosy  0:8  (0:5)

Sestava: Průcha - Džindžichašvili, Novák, P. Danda, Kotěra - Kročil (46. Hora),  L. Danda , Racek, Banga (72. Baruzzi ) -  Žaba (62. Marek), Hrůnek

 

Začátek zápasu s vedoucím týmem tabulky, který zatím pouze vítězí, jsme zvládli a dokázali si vytvořit i úvodní dvě velké šance, když zvláště ta druhá byla z kategorie stoprocentních. Soupeř nás od té doby začal přehrávat a velká většina naši hráčů nestíhala jak fotbalovým myšlením, tak pohybem… a soupeř nemilosrdně trestal. V podstatě každá jeho střela znamenala branku v naší síti. Konečné skóre je pak pro nás ostuda stejně jak náš výkon v utkání.

 

SK Slaný – Pšovka Mělník  2:3 (1:1)

Sestava: Hora - Džindžichašvili, Novák, P. Danda, Banga, Hrůnek,  L. Danda (89. Doležal), Racek, Piskač (45. Lain) , Žaba, Kročil (65. Hurt)

Branky: 4.  L. Danda, 67. P. Danda

Utkání jsme začali dobře,  když hned na začátku opakovaná střela skončila v síti soupeře, to nám pomohlo a hru jsme kontrolovali,  bohužel však přišel kiks našeho brankaře a bylo do poločasu srovnáno. Druhá půle byla vyrovnaná  až do momentu kdy jsme vstřelili po rohovém kopu hlavičkou pěkný gól. Po té soupeř přidal, byl silný na míči a naši hráči byli všude pozdě. Následkem toho byla vyrovnávací branka, kterou soupeř vstřelil, když se nám ani na potřetí nepodařilo dostat míč do bezpečí od naší branky. A to nebylo bohužel vše, nadšeně hrající soupeř využil naše nedorozumění při autu a bleskově pronikl do pokutového území, kde jsme ho zastavili jen za cenu faulu a z penalty pár minut před koncem inkasovali potřetí. Zápas se nám nepovedl jak výsledkově tak i herně.

 

FK Bohemia Poděbrady - SK Slaný 2:3 (0:2)

Sestava: Průcha - Banga (68. Lischok) , Novák, P. Danda, Džindžichašvili, Kročil, Hurt (62. Drbal), L. Danda, Racek, Žaba (90. Baruzzi), Hrůnek

Branky: 2. a 22. (penalta) P.Danda, 89. L. Danda

Za vytrvalého deště jsme na UMT z vody šťastně vylovili tři body. Na úvod zápasu jsme se prezentovali kvalitní a aktivní hrou a šli jsme po zásluze do vedení, které se nám podařilo do přestávky ještě navýšit. Druhá půle pro nás začala smolně míčem v naší síti, soupeř ožil a šel si důrazně za vyrovnáním, což se mu po zásluze i povedlo. Když už vše naznačovalo dělbě bodů, podařilo se nám v samém závěru nasměrovat centr do brány a utkání tak rozhodnout v náš prospěch. 

 

SK Slaný - Sokol Hostouň 3:2 (2:2)

Sestava: Hora - Kotěra, Novák, P. Danda, Džindžichašvili (45. Šebek), Kročil (72. Banga), Doležal (86. Lischok), L. Danda, Racek, Žaba (72. Hurt), Hrůnek (90. Chochola)

Branky: 41. a 53. L. Danda, 45. Žaba,  -  21. Kratochvíl, 39. Čečetka

Na úvod soutěžního ročníku jsme se uktali s nováčkem přeboru. Začátek zápasu nás nezastihl v pohodě a po zbytečných chybách jsme ve 40. minutě prohrávali 0:2, nicméně naši hráči nesložili zbraně a už do poločasu srovnali skóre. Jak jsme zakončili poločas, tak jsme začali i druhý a po pár minutách šli do vedení. Po té jsme však polevili v aktivitě a soupeř se snažil o vyrovnání, ale naši hráči si už výsledek utkání pohlídali. A dočkali se tak tříbodové oměny za bojovný výkon a snahu porvat se o výsledek i při nepříznivě se vyvíjejícím průběhu zápasu.